درباره ما

قال رسول الله (ص) :اَحَبُّ الِبلادِ اِلیَ الّلهِ مَساجِدُها

«محبوبترین جای شهرها نزد خدا مسجدهای آن شهر است.»

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزانی که از این وبلاگ دیدن می نمایند.

کانون فرهنگی هنری شهید ترابی شهرستان خمین قصد دارد  اخبار و اطلاعات این کانون و تمامی مسائلی به روز  را در این وبلاگ قرار دهد.امید است که در پناه ایزد منان و همکاری شما عزیزان گامی در این زمینه بر داریم

ویژه نامه ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجی
نظر شما در مورد وبلاگ جدید کانون فرهنگی هنری شهید ترابی چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

+ مشاهده نتایج
منوی کاربری

تبلیغات

ارتباط با ما:


ایمیل : torabi_masjed@yahoo.com

سامانه پیامک : 30003200200088

انتخاب کانون شهید ترابی به عنوان کانون نمونه استانی در سال 1395

کانون فرهنگی هنری شهید ترابی در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد ، مجددا به عنوان کانون نمونه استانی معرفی شد .

این موفقیت را به اعضاء‌کانون تبریک عرض می کنیم .

www.torabikanoon.vcp.ir

تصاویر مراسم در ادامه مطلب...ادامه مطلب ...

موضوع : کانون های فرهنگی هنری مساجد / اخبار
گزارش تصویری مراسم رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان خمین

بقیه تصاویر در ادامه مطلب...ادامه مطلب ...

موضوع : کانون های فرهنگی هنری مساجد / اخبار
چهارشنبه 8 مرداد 1393 12:20 | نویسنده : مهدی محمدی

ارسال ۲۰۰ اثر به جشنواره جهادی مجازی۲ تاکنون

حجت الاسلام معتمدی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان اصفهان از ارسال بیش از 200 اثر به دبیرخانه جشنواره جهاد مجازی 2 خبر داد و به خبرنگار حوزه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان گفت: مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره جهاد مجازی 2  که با هدف شناسایی وبلاگ‌نویسان کانون‌های فرهنگی هنری برگزار می‌شود، 30 مرداد اعلام شد.

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره که در دهه کرامت برگزار می شود، گفت: انعکاس گسترده و ترویج فرهنگ انقلاب در فضای مجازی، شناخت و ایجاد ارتباط با وبلاگ و وب سایت نویسان متخصص و متعهد، تعمیق باورهای اسلامی، انسانی مسلمین در میان عموم آحاد جامعه، انعکاس و ترویج حقایق فعالیت های انجام پذیرفته در کانون های فرهنگی هنری مساجدکشور، تهیه بانک اطلاعاتی از وبلاگ ها و وب سایت های مساجد برای استفاده در شبکه جهاد مجازی و ایجاد روحیه نشاط اجتماعی و کار گروهی در میان دست اندرکاران کانون های فرهنگی هنری مساجد از اهداف برگزاری این جشنواره است.
 

حجت الاسلام معتمدی اظهار کرد: این جشنواره توسط کانون فرهنگی هنری مهدی موعود (عج) حسین آباد شهرستان فلاورجان با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان برگزار می‌ شود.


وی بررسی نقش وجودی حضرت امام رضا(ع) در فرهنگ شیعی ایران، دهه کرامت، مدیریت جهادی، فرهنگ در عزم عمومی، عفاف و حجاب، پوشش بانوان ایران قبل از اسلام، فعالیت های کانون محور و نقد و هدایت فعالیت های فرهنگی هنری و اجتماعی را از موضوعات ویژه این جشنواره عنوان کرد.
 

علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند نشانی اینترنتی WWW.RAVAGHLMS.IR مراجعه کنند.

Xلینک ثابت

موضوع : کانون های فرهنگی هنری مساجد / اخبار
به گزارشروابط عمومی کانون های فرهنگی هنری مساجد، مسابقه مسیر حقیقت از خطبه همام نهج البلاغه امام علی(ع) از اول ماه رجب تا سیزدهم رجب مصادف با میلاد نخستین امام شیعیان حضرت علی(ع)بین اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار شد.ادامه مطلب ...

موضوع : کانون های فرهنگی هنری مساجد / اخبار
شنبه 24 خرداد 1393 21:48 | نویسنده : مهدی محمدی

به گزارش دبیرخانه جشنواره جوانان مساجد، جشنواره وبلاگ‌نویسی «جهاد مجازی 2» به همت دبیرخانه کانون‌های مساجد اصفهان برگزار می‌شود. این جشنواره در راستای شناسایی وبلاگ‌نویسان کانون‌های فرهنگی هنری برگزار می‌شود و ثبت نام و ارسال اثر آن تا 30 مردادماه ادامه دارد.

از اهداف برگزاری این جشنواره می‌توان به انعکاس و ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در فضای مجازی، شناخت و ایجاد ارتباط وبلاگ نویسان متعهد و متخصص، تهیه بانک اطلاعاتی از وبلاگ‌های مساجد جهت استفاده در شبکه جهاد مجازی و ایجاد روحیه نشاط اجتماعی و کار گروهی در میان دست اندرکاران کانون‌های مساجد اشاره کرد.
 
بررسی نقش وجودی امام رضا(ع) در فرهنگ شیعی ایران، دهه کرامت، مدیریت جهادی، فرهنگ در عزم عمومی، عفاف و حجاب، فعالیت‌های کانون محور و نقد و هدایت فعالیت‌های فرهنگی از موضوعات این جشنواره به شمار می‌رود. همچنین در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، موضوع ویژه این جشنواره با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برگزار می‌شود.
 
این جشنواره وبلاگ‌نویسی با همکاری دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان، دانشگاه پیام نور فلاورجان از 23 خرداد تا 30 مرداد برگزار می‌شود.
 
 برای مشاهده سایت جشنواره وبلاگ‌نویسی جهاد مجازی 2 به نشانی www.ravaghlms.ir مراجعه کنند.
 


لینک ثابت

موضوع : کانون های فرهنگی هنری مساجد / اخبار
شنبه 4 آبان 1392 13:27 | نویسنده : مهدی محمدی

برندگان طرح قرآنی 1447 مشخص شدند

جهت مشاهده برندگان اینجا کلیک نمائید.

هنچنین جناب آقای علیرضا محمدی از مسجد حضرت امام خمینی  (ره) هم جزء برندگان طرح قرآنی 1447 بود.لینک ثابت

موضوع : کانون های فرهنگی هنری مساجد / اخبار
صفحات سایت :
1 | 2 | 3